Графік роботи:

Вт-Сб: 11:00–18:00

Нд-Пн: Вихідний

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Спортивне харчування

Щоб досягти відмінних результатів на велосипеді, вам потрібно не тільки якісне обладнання, як в плані екіпіровки, так і в плані одягу, збалансоване харчування також не менш важливе. А щоб доповнити здоровий раціон, існує більш ніж достатньо спортивного харчування, наприклад, у вигляді харчових добавок, спортивних напоїв, відновлювальної їжі та енергетичних гелів. Таким чином, ви уникнете вичерпання "палива" під час їзди на велосипеді та легко поповните втрачені запаси енергії після навантажень. Купуйте спортивне харчування у веломагазині Bike Family. 

  

Хочете купити спортивне харчування? 

Як вже було сказано, існує багато різних видів спортивного харчування. Тут ми надаємо вам короткий огляд. 

  

Спортивні напої (ізотоніки): Існує три основних типи спортивних напоїв, а саме гіпотонічні, ізотонічні та гіпертонічні. Основна відмінність полягає в складі і особливо в кількості вуглеводів на літр. У гіпотонічному спортивному напої це менше 40 грамів на літр, в ізотонічному - від 40 до 80 грамів, а в гіпертонічному - більше 80 грамів (SIS BetaFuel ). Переважна більшість спортивних напоїв випускається у вигляді порошку, який потрібно розчиняти у воді. 

  

Енергетичні гелі: Для швидкого заряджання енергією ідеально підходять спортивні гелі. Такі гелі є своєрідною кашею, яка дуже легко засвоюється. Як наслідок, поживні речовини також швидко засвоюються. Гелі ідеальні під час важких фізичних навантажень, їх легко і швидко приймати. Існує дуже широкий вибір смаків, а деякі спортивні гелі містять додатковий кофеїн. 

  

Відновлювальне харчування: Після великих навантажень важливо поповнити свої запаси за допомогою відновлювального харчування. Основа хорошого відновлювального напою завжди однакова: білок, рідина, сіль і вуглеводи. Додавання вітамінів і мінералів також поповнює ці втрати.  

  

Білки: Протеїнові батончики та протеїнові коктейлі допомагають у нарощуванні м'язової маси та відновленні м'язів. Тому багато відновлювальних коктейлів містять високий вміст білка. Ви приймаєте білкове спортивне харчування після тренування. 

  

Енергетичні батончики: Спортивні батончики забезпечують організм швидкою енергією за рахунок вуглеводів і підсолоджувачів. Ці енергетичні батончики, які ви їсте під час тренування, дають вам справжній заряд енергії. Існують також, наприклад, протеїнові батончики, які більше спрямовані на відновлення. 

  

Добавки для спортивного харчування: Здорове харчування є ключовим фактором, але ви також можете доповнити його за допомогою спортивних харчових добавок. Вони піднімають на новий рівень споживання заліза, вітамінів, колагену, омега-3, магнію або лейцину на наступний рівень. 

  

Спортивне харчування для велосипедистів-спортсменів 

Кожен велосипедист потребує правильного спортивного харчування, незалежно від того, чи ви час від часу виїжджаєте на неквапливу велопрогулянку, чи берете участь у перегонах. Тому в нашому широкому асортименті є якісне спортивне харчування від таких брендів як SIS, Sponser, Veloforte, доступне для кожного. Підніміть свої ефективність на новий рівень, наприклад, за допомогою спортивних харчових добавок, а під час перегонів візьміть з собою пляшку з ізотонічним спортивним напоєм, а також пляшку з гіпертонічним спортивним напоєм. Не знаєте, що саме вам потрібно? Не соромтеся звертатися за порадою до продавців. 

  

Купуйте якісне спортивне харчування онлайн та в магазині Bike Family 

Вгору