Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Гальмівна система

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гальма, безумовно, є однією з найважливіших частин вашого велосипеда. Вони гарантують вашу безпеку і забезпечують впевненість у тому, що ви можете покластися на свій велосипед. Ви можете навіть не помічати, як сильно вам потрібно гальмувати на велосипеді, поки не зламається одне з гальм або не зносяться гальмівні колодки. Тільки якщо гальма працюють правильно, їзда на велосипеді безпечна, тому що вам потрібно вміти швидко зупинитися, якщо світлофор загорівся червоним, дитина переходить вулицю або якщо ви хочете повернути за ріг. На вашому шосейному або гірському велосипеді зламалася частина гальмівного механізму? Тоді купіть гальмівні запчастини в Bike Family.

 

Хочете купити велосипедні гальма?

 

Справжні велосипедисти знають, що для сучасних шосейних і гірських велосипедів існує два типи велосипедних гальм: дискові та ободні.

 

У ободних гальмах є гальмівний важіль, на якому закріплені гальмівні колодки. Коли ви натискаєте на гальмівний важіль, гальмівний важіль стискається, і колодки труться об обід, сповільнюючи ваш рух. З дисковими гальмами система інша. На передній і задній вилках висить супорт із гальмівними колодками, що оточують гальмівний диск. Цей гальмівний диск прикріплений до колеса. Коли ви натискаєте на важіль, гальмівні колодки зчіплюються з гальмівним диском, що уповільнює ваш рух.

 

Якщо ви купуєте новий гірський велосипед сьогодні, ви можете бути впевнені, що це буде модель з дисковими гальмами. Тільки найдешевші гірські велосипеди все ще мають "старі" V-подібні гальма. У шосейних велосипедах також спостерігається тенденція до використання дискових гальм. У професійному пелотоні майже ніхто більше не їздить з ободними гальмами, тільки в дуже специфічних випадках. Проте, ви все ще можете купити новий шосейний велосипед з ободними гальмами.

 

При купівлі гальм у вас є кілька варіантів. Якщо йдеться про гальма для гоночних велосипедів, то зазвичай це просто супорт або гальмівний важіль. У групових комплектах для гірських велосипедів гальмівний важіль для кріплення до керма зазвичай входить у комплект.

 

ПОРАДА: Ви шукаєте окремо гальмівні колодки, гальмівні диски, гальмівні гідролінії або гальмівне мастило? Тоді загляньте перейдіть за вищевказаними посиланнями!

 

Ваш гальмівний механізм зламався після аварії або супорт чи гальмівний важіль потребують заміни? Ви можете купити велосипедні гальма вищої якості в Bike Family.

Вгору