Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Колеса в зборі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Немає потреби говорити про те, що колеса є найважливішою частиною велосипеда. Колеса - і, відповідно, шини - це єдина частина, яка стикається з поверхнею. Комфорт, керованість, опір коченню, аеродинаміка і здатність швидко розганятися або долати спуски - все це залежить від коліс вашого велосипеда. Різні типи коліс мають свої власні характеристики і тому використовуються в певних ситуаціях. Наприклад, колесо для підйому відрізняється від аеродинамічного колеса для спуску. Вам теж потрібні нові велосипедні колеса? Ознайомтеся з нашим вибором коліс для велосипеда в Bike Family.

Хочете купити велосипедні колеса?
Незалежно від того, для якого велосипеда ви хочете купити нові велосипедні колеса, спочатку вам доведеться зробити вибір. Вибір може бути обмежений і тим, яку установку ви використовуєте. Перший вибір - це велосипедні колеса для обідних або дискових гальм. Кожне велосипедне колесо розроблено з урахуванням будь-якої з цих систем. Їх не можна поміняти місцями. Крім того, вам також потрібно знати, з якими шинами ви хочете кататися. Ви можете вибрати класичний спосіб з покришкою і камерою або вибрати безкамерні шини. Якщо ви хочете їздити на безкамерних шинах, ваші обода мають бути пристосовані для цього. Останній варіант - їздити з трубками. Для цього вам знову знадобляться інші велосипедні колеса. Трансмісія на вашому велосипеді так само важлива при виборі велоколіс. Це пов'язано з тим, що корпус на колесі, так званий "барабан" Shimano відрізняється від корпусу Campagnolo або SRAM.

Колеса для шосейного велосипеда: Колеса для шосейного велосипеда повинні бути, перш за все, легкими і жорсткими. Вага й аеродинаміка також дуже важливі. Колеса для велосипедної поїздки в горах мають бути особливо легкими, тоді як колеса для аеровелосипеда з високими ободами, як правило, трохи важчі, але більш аеродинамічні. Купити карбонові колеса для шосейного велосипеда можливо в нашому веломагазині.

Гравійні колеса і колеса для циклокросу: Різниця між гравійними і циклокросовими колесами не завжди очевидна. Для обох дисциплін використовуються шини або труби шириною від 30 до 40 мм. Більшість коліс для циклокросу також підходять для дискових гальм. Однак зверніть увагу, що в циклокросі часто використовуються трубки.

Колеса для MTB: Колеса для гірських велосипедів мають три можливих розміри діаметра, а саме 26, 27,5 або 29 дюймів. Колеса для гірських велосипедів міцні, і на них можна ставити широкі покришки. Підшипники також більш стійкі до бруду та вологи.

Покращіть спортивні результати за допомогою правильних коліс
Правильно підібрана пара коліс дійсно може мати велике значення. Ті, хто часто їздять у гори, хочуть тягнути в гору якомога менше вантажу. Заощадити вагу можна і на колесах. Тому багато хто вибирає для сходження легкі алюмінієві колеса. Алюмінієві обода краще витримують тепло, що виділяється під час гальмування на спуску. З дисковими гальмами вам не доведеться враховувати цю різницю.

У гірському велосипеді також існує велика різниця між колесами 26 дюймів і 29 дюймів. 26-дюймові колеса MTB дають змогу вам швидше розганятися, і ви більш маневрені. З 29-дюймовими колесами MTB у вас більше комфорту, краще зчеплення з дорогою, і ви можете долати перешкоди більш плавно.

Купити велосипедні колеса Zipp, Shimano, DT Swiss, Fulcrum, ZAAK, Bontrager у Bike Family

Вгору