Графік роботи:

Вт-Сб: 11:00–18:00

Нд-Пн: Вихідний

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Сідла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Безумовно, одним із найбільш індивідуальних елементів вашого велосипеда є велосипедне сідло. Те, що здається зробленим на замовлення для однієї людини, абсолютно не підходить для іншої. Тому анатомія у всіх різна, як і поза велосипедиста, і навантаження, яке може витримати тіло. Існують також відмінності між жіночими та чоловічими велосипедними сідлами, між сідлами для гірських, дорожніх і міських велосипедів. Говорячи банальною мовою, велосипедне сідло може зробити або зламати вашу поїздку на велосипеді. Тому купіть велосипедне сідло свого розміру просто зараз через інтернет-магазин Bike Family.

 

Хочете купити велосипедне сідло?

Більшість сідел в основному унісекс, але є також багато велосипедних сідел, призначених спеціально для жінок. Як правило, вони трохи ширші, тому що таз у жінок ширший, ніж у чоловіків, і тому сидячі кістки також розташовані трохи далі одна від одної.

 

Відстань між сидячими кістками є важливим фактором для визначення того, яке велосипедне сідло вам потрібно. Ваша гнучкість також відіграє важливу роль у визначенні правильної форми вашого нового велосипедного сідла. Тим, хто може сидіти з рівними руками на землі, нахилившись уперед і не згинаючи коліна, знадобиться інше сідло, ніж тим, хто в такому ж положенні опускається на коліна. Дуже струнким велосипедистам, як правило, більше підійде велосипедне сідло з заглибленням, тому що стрункі люди можуть краще нахиляти таз, створюючи більший тиск на м'які тканини вашого сидіння. Велосипедистам із проблемами передміхурової залози також зручніше їздити з велосипедним сідлом із заглибленням.

 

М'яке велосипедне сідло може здатися зручним, а жорстке - ні, проте велосипедне сідло з великою кількістю гелю не завжди є добрим. На довгих дистанціях з часом ви дедалі глибше занурюєтеся в сідло, що зрештою просто незручно. Ваша вага також відіграє певну роль. Тому велосипедистам з невеликою вагою краще обрати більш жорстке сідло.

 

Комфортна їзда на велосипеді завдяки правильному велосипедному сідлу

Правильно підібране сідло дасть вам змогу комфортно кататися на велосипеді годинами безперервно, і, як уже говорилося, це дуже індивідуально. Найбільша різниця між сідлом для гірського велосипеда і сідлом для велосипеда для перегонів, наприклад, у тому, що сідло для MTB часто трохи плоскіше і має трохи більше набивки. Форма також трохи відрізняється, тому що під час їзди на гірському велосипеді ви зазвичай сидите більш прямо.

 

Щоб точно визначити, яке сідло вам потрібно, настійно рекомендується провести байкфіт. Майте на увазі, ми можемо допомогти вам з вибором сідла завдяки нашому байкфіттингу від Shimano. Звичайно, ви можете виміряти себе і зробити вибір на основі цих вимірювань. У Bike Family ви так само можете орендувати пробне сідло на кілька тижнів, щоб всебічно перевірити, чи зручне вам те сідло, яке ви обрали.

 

Замовити нове сідло легко на сайті www.bike-family.com.ua

Вгору