Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Безкамерні технології

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Безкамерна їзда переживає бум у всіх велосипедних дисциплінах. І це не випадково. Їзда на безкамерній гумі набагато комфортніша, ніж у поєднанні звичайної зовнішньої шини з камерою, а опір коченню просто нижчий. Крім того, в разі проколу вам більше не доведеться стояти на узбіччі і возитися із заміною камери. Герметик у безкамерній шині зашпаровує прокол в одну мить. Проте купівля якісних деталей і аксесуарів і правильне обслуговування велосипеда залишаються запорукою успіху. І це трохи відрізняється від класичних клінчерів. Ви можете придбати всі безкамерні компоненти та аксесуари у веломагазині Bike Family.

 

Купити безкамерні запчастини?

Безкамерні вентилі та безкамерний герметик, очевидно, не приносять користі, якщо ваше колесо не дає змоги їздити в безкамерному режимі. Тому переконайтеся, що ваші колеса безкамерні або готові до безкамерної їзди. Деякі колеса вже мають безкамерну ободну стрічку, коли ви їх купуєте. На інших вам доведеться встановлювати її самостійно. Таким чином, ви зробите обід повністю герметичним, щоб повітря не виходило через спиці і не було гострих країв, які можуть проколоти шину. Оскільки колесо гірського велосипеда, природно, ширше, ніж колесо шосейного велосипеда, ободна стрічка буває різної ширини (від 17 до 35 мм). Виберіть ширину, яка найкраще відповідає ширині вашого внутрішнього обода.

 

Інші безкамерні деталі та аксесуари включають:

 

Безкамерні ніпелі: Оскільки, велосипедна камера відсутня, вам необхідно встановити в колесо вільний ніпель. Ці вентилі мають різну довжину, щоб ви могли підібрати їх відповідно до висоти обода. Довжина варіюється від 40 мм до 80 мм. Ви також можете використовувати подовжувачі для безкамерних клапанів.

 

Герметик для безкамерних шин: Герметик для безкамерних шин робить вашу шину повністю герметичною, так що повітря не може вийти з того місця, де покришка лежить на ободі. Крім того, герметик закриває невеликі проколи, які в класичних шинах змусили б вас замінити камеру.

 

Безкамерний ремонтний комплект: Використовуючи ремонтний комплект для безкамерних шин, ви все одно зможете відремонтувати свою безкамерну шину, якщо герметик не зміг закрити прокол.

Замовте безкамерні компоненти онлайн на сайті Bike Family. У нашому веломагазині великий вибір компонентів і аксесуссуаров таких брендів як Muc Off, Stans no Tubes, Milkit та інших.

Очевидно, що безкамерна їзда має багато переваг. Звичайно, за умови, що у вас є відповідні безкамерні деталі та аксесуари.

Вгору