1. У разі невірної вказаної ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець при першій нагоді інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, це Замовлення вважається анульованим автоматично. Якщо Замовлення було сплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму шляхом її перерахування на рахунок Покупця або в інший прийнятний спосіб.

2. При оформленні Замовлення Покупець погоджується з тим, що він має право відмовитися тільки від усього Замовлення, а не від його частини.

3. Якщо з якихось причин куплений Товар не підійшов, Покупець може його повернути, відвідавши наш магазин або відправивши Товар Новою Поштою. Обмін або повернення Товару належної якості Покупцем можливе протягом чотирнадцяти днів (14 днів) з моменту його придбання (за винятком дня покупки), якщо більш тривалий термін не оголошений Продавцем. Обмін проводиться тільки в тому випадку, якщо Товар не використовувався та збережений його товарний вигляд, а також Покупець має касовий або товарний чек, виданий разом з проданим Товаром.

4. Витрати на доставку товару, що повертається/обмінюється, і грошей оплачує Покупець, за винятком випадків, коли Товар не працює через гарантійну поломку.

5. Повернення коштів провадиться протягом 7 банківських днів з моменту, коли Товар повернувся Продавцю. Якщо оплата проводилася платіжною карткою, повернення коштів може тривати до 30 банківських днів (можливі затримки з боку банку).