Графік роботи:

Вт-Сб: 11:00–18:00

Нд-Пн: Вихідний

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Ручки перемикання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для того щоб перемикати передачі на меншу під час підйому в гору і на більшу під час спуску, вам, очевидно, потрібно вміти подавати імпульси на перемикач. Інакше кажучи, ви самі повинні подати сигнал своєму перемикачу, що ви хочете перемкнути передачу. Для цього вам потрібні перемикачі швидкостей як на шосейному, так і на гірському велосипеді. Перемикачі на шосейному велосипеді мають зовсім інший вигляд, ніж на MTB, і це цілком логічно. Кермо шосейного велосипеда і MTB також має різний вигляд, а отже, змінюється і його розташування. На MTB перемикачі розташовані горизонтально, на шосейному велосипеді - вертикально. Вам потрібен новий перемикач швидкостей або комплект шифтерів? Зробіть замовлення онлайн через інтернет-магазин Bike Family.

 

Хочете купити перемикачі швидкостей?

Неможливість нормально перемикати передачі - мабуть, одна з найнеприємніших речей на велосипеді. Несправний або просто зламаний перемикач швидкостей не допоможе вам, навпаки! З хорошими шифтером ви зможете швидко перемикати передачі, що дасть вам змогу їздити більш ефективно. При сильному зіткненні існує реальна ймовірність того, що ваші перемикачі будуть зачеплені. Тому (за необхідності) вони перебувають у вразливому місці. Якщо зламаний тільки один із двох перемикачів, не обов'язково купувати комплект. У багатьох моделях велосипедів можна купити тільки лівий або правий перемикач. Ви можете легко замінити шифтер самостійно, якщо у вас є необхідні інструменти. Крім поділу на перемикачі швидкостей для MTB і шосейних велосипедів, існують різні типи перемикачів швидкостей.

 

Провідні ручки перемикання (зазвичай йдуть у комплекті з гальмівною ручкою)

Гідравлічні перемикачі (ручка перемикання разом із гідравлічним гальмом)

Електронні перемикачі (зазвичай йдуть у комплекті з гальмівною ручкою)

Електронні гідравлічні перемикачі (ручка перемикання разом із гідравлічним гальмом)

 

Само собою зрозуміло, що дротовий перемикач швидкостей не працюватиме на велосипеді з електронною системою перемикання (Shimano Di2/ Sram AXS) і навпаки. Тому слід дуже уважно поставитися до купівлі правильного шифтера. Не соромтеся ставити нам запитання, якщо ви сумніваєтеся у виборі.

 

Замовляйте ручки перемикання для велосипедів легко і швидко на сайті Bike Family.

Вгору