Графік роботи:

Вт-Сб: 11:00–18:00

Нд-Пн: Вихідний

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ви шукаєте нові велокамери для свого велосипеда? У Bike Family ви прийшли в потрібне місце. У нас представлений широкий асортимент високоякісних камер для всіх типів велосипедів. Хороша велокамера забезпечує меншу кількість проколів, мінімальну втрату тиску під час їзди на велосипеді та виготовлена з міцних матеріалів. Але прокол завжди може трапитися, і тоді не залишається нічого іншого, як замінити камеру. Якщо тільки у вас немає ремонтного комплекту. Навіть якщо ви їздите на безкамерних шинах, краще завжди мати при собі запасну велокамеру. Так що купуйте велокамеру для велосипеда прямо зараз через інтернет-магазин Bike Family.

 

Хочете купити велокамеру?

Якщо ви встановлюєте на свій гоночний велосипед нові покришки, найкраще одночасно вибрати і нові велокамери. Якщо тільки ви не використовуєте безкамерні шини. А щоб не застрягти десь у полі під час їзди зі спущеними шинами, краще купити кілька запасних камер. Коли йдеться про велосипедні камери, існує безліч відмінностей у матеріалі, довжині та ширині вентиля. Якщо у вас колеса з високими ободами, вам можуть знадобитися велосипедні камери з довжиною ніпеля 80 мм, тоді як для звичайних низьких ободів буде достатньо 40 мм. Крім того, ширина покришки також відіграє певну роль. Під час купівлі нових велосипедних камер зверніть увагу на ширину покришки, оскільки асортимент камер обмежений. Ви не зможете використовувати одну й ту саму велокамеру із зовнішньою покришкою шириною 25 мм, що і з шиною 32 мм.

 

Матеріал, з якого виготовлено велокамеру, також відіграє велику роль. Більшість велосипедних камер виготовляються з бутилу (різновид гуми). Крім того, ви можете вибрати велосипедні камери з латексу. Такі камери набагато легші і мають помітно менший опір коченню, ніж "звичайні". Однак їхнім недоліком є те, що вони більш пористі, тому перед кожною поїздкою їх потрібно трохи підкачувати. Ви можете вибрати велокамеру зі справжнього латексу або камеру Schwalbe Aerothan.

 

Яка велокамера підходить для мого велосипеда?

Те, які велокамери для велосипеда вам потрібні, залежить не тільки від того, який у вас велосипед, а й від ваших коліс.

 

Велокамера для шосейних велосипедів: Велокамера для шосейного велосипеда завжди має діаметр 28 дюймів. Ширина вашої велопокришки також визначає, яка велокамера вам потрібна. Існують вужчі та ширші. Ваша висота обода також визначає необхідну довжину вентиля.

 

Велокамера для MTB: Коли йдеться про камери для MTB, у вас є вибір між камерою 26, 27,5 і 29 дюймами. Знову ж таки, зверніть увагу на те, якої ширини ваша покришка і яка довжина вентиля вам потрібна. Купити камеру 26/27,5/ 29 дюймів в озвожно в нашому магазині.

 

Велокамери для циклокросу та гревелу: Більшість професіоналів циклокросу їздять з трубками, або безкамерками, але багато хто з непрофі віддає перевагу звичайним велокамерам на своїх циклокросових або гравійних велосипедах.

 

Велокамера для міських велосипедів: Навіть якщо ви прокололися на звичайному міському велосипеді, ми допоможемо вам із заміною камери для міських велосипедів.

 

Велокамера для дитячих велосипедів: Оскільки діти можуть почати кататися на велосипеді досить рано, ми пропонуємо широкий вибір розмірів камер для дитячих велосипедів. Вони варіюються від 12,5 до 24 дюймів.

Вгору