Графік роботи:

Вт-Сб: 11:00–18:00

Нд-Пн: Вихідний

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Гальмівні колодки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гальмівні колодки - одна з тих деталей велосипеда, які найчастіше потребують заміни, так само як касета або ланцюг. Це логічно, оскільки гальмівні колодки труться об гальмівний обід на ободних гальмах і об гальмівний диск на дискових гальмах. З часом ця поверхня стає занадто зношеною, щоб працювати належним чином. Ви втрачаєте гальмівне зусилля, що значно збільшує гальмівний шлях. Особливо якщо вам доводиться різко зупинятися, це небезпечно. Тому своєчасна заміна гальмівних колодок - як дискових, так і ободних гальм - надзвичайно важлива. Купуйте гальмівні колодки в Bike Family.

 

Хочете купити гальмівні колодки?

 

Оскільки в сучасних гірських і шосейних велосипедах є два типи гальмівних систем, є і два типи гальмівних колодок, а саме обідні гальмівні колодки та дискові гальмівні колодки.

 

Ободні гальмівні колодки: ободні гальмівні колодки складаються з невеликих гумових смужок, встановлених у гальмівному важелі. Вони труться об гальмівний обід колеса, змушуючи вас сповільнюватися. Залежно від типу гальмівного важеля слід купувати різні колодки для ободного гальма. Наприклад, існують висувні колодки, в яких досить просто вийняти зношену колодку і вставити нову. В інших системах вам доведеться оновити всю гальмівну колодку. Ваш бренд трансмісії (Campagnolo, SRAM або Shimano) також відіграє велику роль. Гальмівні колодки для гальмівної колодки Campagnolo не підійдуть для гальмівної колодки Shimano і навпаки. Також зверніть увагу, що існують спеціальні обідні гальмівні колодки для коліс з карбоновим гальмівним ободом.

 

Колодки дискового гальма: Колодки дискового гальма виглядають як маленькі залізні пластинки, які ви вставляєте в супорт. Коли ви гальмуєте, вони труться об гальмівний диск, сповільнюючи рух. Які колодки дискового гальма вам потрібні, залежить як від вашого супорта, так і від ваших гальмівних дисків. Це пов'язано з тим, що, з одного боку, вони повинні відповідати формі супорта, а з іншого боку, вони повинні бути виготовлені з правильного матеріалу, щоб бути сумісними з гальмівними дисками. Тому існують дискові гальмівні колодки з органічного матеріалу (смоли) і металеві дискові гальмівні колодки.

 

Замовте нові гальмівні колодки швидко та легко на сайті Bike Family

Вгору