Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Під компонентами приводу велосипеда ми маємо на увазі всі деталі між педалями і колесом, які змушують вас рухатися вперед на велосипеді. В принципі, це відповідає всім деталям, що входять до складу повного набору. Тому встановлення нової групи - це найкращий спосіб оновити ваш дорожній або гірський велосипед. Але навіть замінюючи окремі частини трансмісії, ви можете модернізувати або просто відремонтувати велосипед. Зношений ланцюг, наприклад, шкодить плавній їзді, а скрипучий або зламаний нижній перемикач зовсім не забезпечує безпеки. Купити велозапчастини в Bike Family.

Хочете купити деталі приводу для вашого шосейного або MTB велосипеда?

Як уже згадувалося вище, багато деталей відносяться до трансмісії вашого велосипеда. І якщо ви трохи розбираєтеся в техніці, то часто ці деталі можна легко замінити самостійно. Наприклад, встановити новий велосипедний ланцюг або нову касету дуже просто, якщо у вас є необхідні інструменти.

 

Касети (задні зірки): поряд з ланцюгом, касета є однією з тих частин системи приводу велосипеда, які вам доведеться замінювати найчастіше. Вони зношуються найшвидше. Зуби касети затуплюються, і ланцюг проскакує. Звісно, існують касети з абсолютно різними передачами, тому ви завжди зможете підібрати відповідну касету для вашого велосипеда залежно від обставин.

 

Велосипедні ланцюги: Для перевірки справності велосипедного ланцюга існує зручний "ключ", вимірювач зносу ланцюга. Якщо вимірювач легко входить у ланцюг, значить, він зношений і його слід замінити. Купуючи велосипедний ланцюг, переконайтеся, що він відповідає швидкості. 12-швидкісний велосипедний ланцюг для 12-швидкісної касети, 11-швидкісний для 11-швидкісної і так далі. Скільки ланок вам потрібно, найлегше визначити за вашим старим ланцюгом.

 

Передні зірки: Передні зірки зазвичай служать трохи довше, тому ймовірність того, що їх доведеться замінити, менша. Але, можливо, вас не влаштовує діапазон передач, і ви хочете більшу або просто меншу зірку. Тоді обов'язково зверніть увагу на різні змінні, як-от 4-х, 5-ти або пряме кріплення, крок (BCD) і кількість швидкостей.

 

Шатуни: Шатун - це сполучна деталь між педалями і кареткою. У шатунів є зірки, але їх можна замінити. У Bike Family ви знайдете широкий вибір шатунів SRAM і Shimano, з вбудованим вимірювачем потужності або без нього.

 

Каретка: Існує безліч різних кареток для шосейного велосипеда або MTB, тому не завжди легко знайти підходящий. На щастя, у нас дуже широкий асортимент. Каретка - це місце в рамі, де кріпиться шатун.

 

Замовте деталі приводу для вашого велосипеда в Bike Family

Не можете розібратися яка саме велозапчастина вам потрібна, коли купуєте запасні частини для приводу вашого велосипеда. Не соромтеся і запитайте поради у досвідчених співробітників магазинів Bike Family. Ви вже точно знаєте, що вам потрібно? Тоді сміливо робіть покупки онлайн на сайті www.bike-family.com.ua

Вгору