Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Гравійні, циклокросові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гравійний велосипед (гравел, gravel bike) є чимось середнім між шосейним і гірським байком, і підходить для їзди по пересіченій місцевості. Гравел однаково добре демонструє себе на дорозі з рівним покриттям та пухким грунтом, і найчастіше використовується для професійного та аматорського велотуризму, велокросу, регулярних велопрогулянок у межах міста та за ним. Ви можете замовити популярні моделі дешевих та дорогих гравійних та циклокросових велосипедів у Києві та Україні (у тому числі — у кредит та розстрочку) в інтернет-магазині Bike-Family.

Гравійний велосипед: особливості

Gravel Bike (гравійний або циклокросовий велосипед) створювався як різновид шосейного байка для їзди по заміських і сільських дорогах з покриттям із гравію, але йому під силу також подолати невеликі вибоїни, або витримати довгу поїздку асфальтованою трасою без втоми для наїзника. Гравійний велобайк повільніший за шосейник і жорсткіший за МТБ, зате набагато універсальніший і практичніший для тривалих поїздок в місцях з різним типом дорожнього покриття.

До переваг гравійного (циклокросового) велосипеда можна віднести такі моменти:

  • універсальність (гравійний байк ідеальний для різних завдань, покриттів, велотурів);
  • продумана конструкція, що забезпечує зручність при тривалій їзді;
  • чудова маневреність при непоганій стійкості та достатній м'якості;
  • надійність, практичність та довговічність (гравійний байк рідко виходить з ладу завдяки адаптованій під складні дороги конструкції).

Гравел та циклокросовий велосипед: відмінності

За багатьма рисами гравели схожі на циклокросові велосипеди, тому часто ці дві категорії не розділяють. Проте відмінності все-таки є:

  1. Гравел велосипед має ширші грязьові зазори, що дозволяє їздити різними видами бездоріжжя. Також у гравійних велосипедах можна відзначити кріплення для байкпакінгу, та більш комфортну посадку для довготривалих поїздок.
  2. Циклокросовий байк підходить для чисто ґрунтових доріг, призначений для участі в гонках або для агресивної їзди ґрунтом. Циклокросові моделі мають більш агресивну геометрію рами, ніж гравійні, менш широкі покришки та нижчу посадку, що дозволяє розвивати велику швидкість на рівному покритті.

Гравійний велосипед: характерні риси

Gravel Bike (гравійний велобайк) можна розпізнати за рядом відомих нюансів:

  1. Полегшена рама з карбону або алюмінію (рідше сталева або титанова). Геометрія рами в гравійному велобайку менш агресивна, ніж у шосейників, а вага трохи більша, завдяки чому досягається оптимальний баланс між жорсткістю і комфортабельністю їзди на великі відстані. Також можна відзначити гострі кути каркаса, вертикальніше положення сидячи і подовжену рульову трубу.
  2. Шосейне кермо-баран. Аеродинамічна форма в гравійних моделях дозволяє швидко набрати потрібну швидкість і не відчувати втоми навіть при заїздах на далекі дистанції. Кермо в циклокросових (гравійних) байках ширше, ніж у звичайних шосейниках, що необхідно для ретельного контролю на великих спусках та нерівностях.
  3. Дискові гальма. Гравійні (циклокросові) велосипеди оснащуються гальмівною системою з гідравлічним приводом, що забезпечує високу чутливість та моментальну зупинку навіть на великій швидкості та в погану погоду (на мокрій дорозі).
  4. Великі колеса. Зазвичай на гравійних моделях стоять 28-дюймові шини 700с (рідше - 650B) з широкою плямою контакту з дорожнім покриттям. У циклокросових велобайках можна відзначити великі грязьові просвіти та подовжену колісну базу. Потовщені покришки забезпечують гравійним велосипедам стійкість та прохідність на будь-якій поверхні, від болотистої місцевості до асфальту. На Gravel Bike часто ставлять безкамерні колеса, що зручно при їзді грунтовкою. Ще одна особливість гравійних моделей - агресивний малюнок гуми для кращого зчеплення з дорогою.
  5. Розширений каретковий вузол, розташований нижче, ніж звичайно. Така конструкція гравійного велобайка необхідна для комфорту та контролю за їздою на пересіченій місцевості.
  6. Широкий діапазон передач для поїздок бездоріжжям. У гравійних моделях зустрічаються системи перемикання швидкостей 1х10, 1х11 або 1х12 із відповідними касетами збільшеного розміру. Для їзди бездоріжжям у гравелі передбачені низькі передачі.
  7. Інші аспекти. Наприклад, у гравійних велобайках можна побачити вуха на рамі та вилці для кріплення крил, або задні перемикачі з посиленою пружиною для контролю ланцюга. Гравійні моделі комплектуються безліччю кріплень під сумки, багажники та пляшки з водою.

Купити гравійні велосипеди за вигідними цінами у Києві та Україні в інтернет-магазині Bike-Family

У каталозі інтернет-магазину Bike-Family (м. Київ) представлений широкий асортимент гравійних (циклокросових) бюджетних та професійних велосипедів за низькими цінами. Ви можете недорого замовити гравійні велобайки провідних брендів:

  • Bianchi;
  • Cannondale;
  • FUJI;
  • Kona;
  • Marin;
  • Merida;
  • Pride;
  • Surly;
  • Trek;
  • і так далі.

Передбачено доставку Gravel bike (гравійних велосипедів) по Києву та всій території України кур'єрськими та поштовими службами. Можна купити циклокросовий або гравійний велосипед у кредит чи розстрочку, за готівку або по безготівковому розрахунку.

Вгору