Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 11:00–18:00

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр

Гірські велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гірські велосипеди (вони ж - маунтінбайки, або МТВ) призначені для їзди бездоріжжям, лісовими стежками, пересіченою місцевістю, місцями з поганим дорожнім покриттям. Гірські байки вибирають як спортсмени, які виступають у дисциплінах крос-кантрі, даунхіл, слоупстайл, так і звичайні любителі покататися в гірських масивах поза асфальтованими дорогами. Гірські велосипеди відрізняються особливою конструкцією з широкими покришками, великим діапазоном перемикання передач, потужними дисковими гальмами, верхньою заниженою трубою і міцною рамою.

Особлива конструкція маунтінбайків мінімізує трясіння, покращує контроль за траєкторією руху навіть на проблемних ділянках дороги, а також зменшує опір коченню та підвищує безпеку їзди. МТВ рекомендують для їзди ґрунтовими та засніженими дорогами, лісовою та гірською місцевістю, але вони підходять і для повсякденних поїздок у межах міста. Якщо ви хочете купити новий гірський велосипед для дорослих або дітей, для хлопця або дівчини (у тому числі - в кредит або розстрочку) з доставкою по Києву та Україні, зверніть увагу на каталог інтернет-магазину Bike-Family.

Гірські велосипеди: різновиди

Можна виділити дві великі категорії гірських велосипедів - Хардтейл та Двопідвіс.

Хардтейл - однопідвісний гірський велобайк, у якому немає задньої амортизаційної вилки - лише передня. Задній трикутник рами оснащується жорсткою підвіскою, що пояснює назву (у перекладі хардтейл - "жорсткий хвіст"). Однопідвісні гірські байки зустрічаються у продажу найчастіше, і вважаються універсальними. Вони хороші для різних аматорських велопрогулянок: поїздок по пересіченій місцевості та абсолютному бездоріжжю, їзді гарною трасою або спеціальними велодоріжками. Хардтейли відрізняються середньою вагою, помірною комфортабельністю та гарною керованістю, і підходять для поїздок у місті та за його межами.

Двопідвіс - гірський велосипед з передньою та задньою амортизацією (м'якими підвісками обох коліс). Двопідвісні гірські велобайки коштують дорожче за хардтейли, зате ідеально демонструють себе навіть на абсолютному бездоріжжі. Їх обирають люди, які бажають відчувати максимум комфорту під час велопрогулянки. Подвійна амортизація згладжує будь-які нерівності, тому двопідвіси рекомендовані тим, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом.

Гірські велосипеди: особливості

Гірські велосипеди можна розпізнати за низкою конструктивних особливостей:

  1. Широкі колеса (1,5-2,5 дюйма) діаметром 26", 27,5", 28" або навіть 29" (у найнерів) для великої плями контакту з дорогою і безпроблемного перетину місць, засипаних піском, снігом, гравієм.
  2. Покришки з гострими зубцями, позашляховим або комбінованим малюнком протектора для високої прохідності на болотистих ділянках, у калюжах, місцях скупчення бруду або зарослих стежках.
  3. Надійні амортизаційні вилки з підвищеною м'якістю для згладжування навіть сильних нерівностей на ділянках бездоріжжя.
  4. Дискові гальма (переважно гідравлічні) для моментальної зупинки навіть на високій швидкості.
  5. Легка, але міцна рама з алюмінію (рідше - зі сталі або карбону) з великими грязьовими просвітами, заниженою верхньою трубою та піднятою кареткою для зручного керування в гірській місцевості протягом довгих годин без перерви.
  6. Вага від 10 кг у моделях з карбону до 18 кг у велобайках для даунхілу.
  7. Трансмісія великої ємності із зовнішнім перемиканням передач (загалом - від 10 до 28), у тому числі приблизно 50% становлять понижуючі передачі. Широкий діапазон передавального співвідношення дозволяє зберігати чудову керованість на різних ділянках гірської дороги.
  8. Зміщена вперед, спортивна посадка для рівномірного розподілу ваги між кермом та сидінням та комфортних, тривалих поїздок на великі відстані.
  9. Перемикач ланцюга, оптимізований під миттєве зниження швидкості, що може стати в нагоді для прискореного підйому на особливо крутому гірському схилі.
  10. Кермо пряме або з невеликим підйомом (Riser), винесене вперед щодо стійки на 30-125 мм для одночасно розслабленого катання і точної керованості.

Як правильно вибирати гірські велосипеди

Якщо ви хочете купити гірський велосипед (у тому числі - в кредит або розстрочку), зверніть увагу на такі моменти:

  1. Тип велосипеда. Це може бути універсальний хардтейл, більш дорогий і комфортний двопідвіс або навіть швидкий гібрид.
  2. Де плануєте кататись. Наприклад, для даунхіла краще замовити професійний, швидкісний гірський велосипед, а для ознайомлювальної їзди новачка - дешеву модель з м'якою амортизацією.
  3. Конструкція рами. Як і будь-які інші, гірські велосипеди бувають чоловічими та жіночими (а також дитячими та підлітковими). У дорослих чоловічих байках рама закрита, в жіночих - відкрита, що пояснюється анатомічною різницею в будові тіл.
  4. Матеріал рами. Легкі алюмінієві велосипеди - найкращі у поєднанні ціни та якості. Для професійних велогонщиків актуальні моделі з рамою з карбону, для наїздників-початківців і дорослих любителів туризму, які бажають заощадити - бюджетні байки зі сталі.
  5. Зріст. Маунтінбайк обов'язково підбирається строго відповідно до зросту велосипедиста. Виробники вказують розмір рами, який співвідноситься з тими чи іншими показниками зросту. Якщо ви купуєте дитячий або підлітковий гірський велосипед, не рекомендується брати запас більш ніж на 10-15 см: дитина просто не дотягнеться до педалей.

Купити нові гірські велосипеди в Києві та Україні в інтернет-магазині Bike-Family за вигідною вартістю

Інтернет-магазин Bike-Family (м. Київ) пропонує до вашої уваги каталог з великим асортиментом нових гірських велосипедів відомих брендів за низькими цінами. Ви можете замовити чоловічі та жіночі, дорослі, дитячі та підліткові байки, моделі для спортсменів-початківців та вузькопрофільних спортивних змагань, бюджетні варіанти та велосипеди преміум-сегменту. Можливий продаж гірських велобайків по всій території Києва та України. Сплатити покупку можна готівкою, безготівковим способом, а також у кредит або розстрочку. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання - наприклад, скільки коштує та чи інша модель гірського велосипеда або як оформити доставку до свого міста.

Вгору