ЗМІНИ В РОБОТІ BIKE-FAMILY НА ЧАС КАРАНТИНУ

Друзі, головні новини на сьогодні! Ми обдумали, як при встановлених обмеженнях залишатися для вас корисними, і при цьому тримати у безпеці.

З 17-го березня і до кінця карантину план такий:

МАГАЗИН — працює у черговому режимі, уся взяємодія - після узгодження по телефону. Якщо маєте потребу приїхати або потрібна консультація - будь ласка, зателефонуйте нам (093-110-20-21) - і за вашим бажанням відкриємо магазин індивідуально під вас. Замовлення через інтернет-магазин приймаються у звичному режимі, відправка Новою поштою.

МАЙСТЕРНЯ — продовжуємо ремонтувати велосипеди і проводити ТО. Задля вашої безпеки у цей період ми будемо БЕЗКОШТОВНО забирати велосипед і доставляти після ремонту назад. Вам потрібно лише зателефонувати нам (093-110-20-21) і винести велосипед до авто, коли кур’єр буде на місці.

БАЙКФІТ. Якщо ви вже записані до нас - ваше бронювання актуальне, за вашим бажанням ми проведемо фіт. Під час вашого перебування в Bike-Family у приміщенні будуть знаходитися лише 2 особи крім вас - спеціаліст з байкфіту і веломеханік. Але ви також вправі відмінити запис. Якщо хочете записатися - пишіть/дзвоніть, ми на зв'язку.

Бережіть себе і будьте соціально відповідальними. І не забувайте — життя продовжується!